يخ‌کشي:کارگر روزمزد هستم

• يخ‌کشي:کارگر روزمزد هستم

946562

15 دي 1398 - 11:14

237304 

خبرگزاري تسنيم: محمدباقر يخ‌کشي در مورد سانحه تصادفش اظهار داشت: غروب روز گذشته، درحاليکه روز تعطيلم بود، خواستم کارهاي مربوط به سفرم به کرمانشاه را انجام دهم، کمي ويتامين مي‌خواستم و همچنين لباس‌هايي که براي کشتي گرفتن در جام تختي مي‌خواستم، نياز به تعمير داشت، با خودروي شخصي‌ام از بهشهر به سمت گلوگاه مي‌رفتم که يک خودرو حمل مرغ، از پشت به من زد و چپ کردم و ماشين کاملا واژگون شد. به سختي توانستم خودم را از خودرو خارج کنم و افرادي که در آن نزديکي بودند، به کمکم آمدند. خدا محبت کرد که اتفاق بدتري رخ نداد و سريع خودرو را از آن محل کنار کشيدند.

وي ادامه داد: زانويم دچار پارگي شده، از شب گذشته بيمارستان هستم و فعلا از مچ پا تا بالا آتل بسته‌اند. با اين وضعيت نمي‌توانم در کرمانشاه کشتي بگيرم.

اين کشتي‌گير مازندراني که همچنان اتفاقي که در ساساري رخ داد را فراموش نکرده، تاکيد کرد: من خيلي بدشانسم. بايد در مسابقات جهاني بوداپست مدال مي‌گرفتم اما آنجا به کابوسم تبديل شد و خيلي سريع از دور رقابت‌ها حذف شدم. بعد از آن در جام ساساري در حاليکه طلا گرفته بودم، روي سکو به خاطر نپوشيدن گرمکن مدال را از من گرفتند و ديگر هيچ وقت مدالم را به من برنگرداندند. من نمي‌توانم تمام تمرکزم را روي کشتي بگذارم، پدرم کارگر و بيمار است، من هم کارگر روزمزد هستم. بايد هزينه زندگي مان را تامين کنم و در کنار تمرين و کشتي، کار کنم.

يخ‌کشي در خصوص اينکه چرا قصد حضور در وزن غيرالمپيکي جام تختي را داشته، گفت: وزنم بيشتر از 63-64 کيلوگرم نمي‌شود. نه مي‌توانم براي 57 کيلوگرم وزن کم کنم و نه قدرت 65 کيلوگرم را دارم. براي همين بايد در 61 کيلوگرم فعلا کشتي بگيرم.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کارگر ,کيلوگرم ,يخ‌کشي ,کشتي ,روزمزد ,بايد ,روزمزد هستم ,کارگر روزمزد ,کشتي بگيرم ,يخ‌کشي کارگر ,يخ‌کشي کارگر روزمزد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kendra خريد ساعت مچي اسپرت فشن ارزان زنانه دخترانه 1398 مرجع اطلاعات وب یک ذهن مختصر سریال مانکن سریال گرگدن سرخپوست علامه گیجول خمیازه‌های همیشه ... Gape forever Andy besparid